Dny otevřených dveří 22.1. a 27.1.2021 – proběhnou ONLINE

Srdečně Vás zveme na Dny otevřených dveří Fakulty ekonomické, které se pro všechny uchazeče a jejich rodiče uskuteční ONLINE.
Přestože Vás nemůžeme v prostorách naší fakulty uvítat osobně, připravili jsme pestrý interaktivní program, díky kterému máte možnost s námi strávit část dne alespoň virtuálně.

22. 1. 2021 – pro zájemce o studium v Chebu (vysíláme z našeho pracoviště v Chebu)
11:00 hod - uchazeči o bakalářské studium

27. 1. 2021 – pro zájemce o studium v Plzni i Chebu (vysíláme z kampusu ZČU na Borech v Plzni)
08:30 hod - uchazeči o bakalářské studium (1. blok)
11:00 hod - uchazeči o bakalářské studium (2. blok)
14:00 hod - uchazeči o navazující magisterské studium

Vysílání proběhnou živě přes platformu Zoom. Přímý přenos budete moci sledovat také na Facebooku a YouTube FEK.ZCU.

Podrobnosti a všechny odkazy zde zveřejníme v nadcházejících dnech.

- podrobnosti o studijních programech
- uplatnění našich absolventů v praxi (poslechněte si některé příběhy absolventů FEK)
- studium v zahraničí (s FEK po světě)
- programy Double Degree (získejte dva diplomy při studiu ve Finsku nebo v Německu)
- odborné certifikace (Národní certifikace studentů IPMA CZ nebo mezinárodní certifikace ICAEW)
- virtuální prohlídka kampusu
- diskuse se studenty a vyučujícími

Sledujte naše webové stránky a sociální sítě (Facebook, skupinu Uchazeči FEK ZČU, Instagram a YouTube).

Těšíme se na Vás!